UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie o to chodzi, że ludziom nie chciało się uczyć i pracować, ale o to, że przez wiele lat po 89 było duże bezrobocie i umowy zlecenia i o dzieło i wielu ludzi choć chciało pracować i było wykształconych, to nie mogli znaleźć pracy, albo zmuszeni byli pracować bez składek emerytalnych.
Zen