UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak z sasiadami rozmawiasz. To wszyscy pala w kominkach suchutkim drewnem. Ale nikt nie pali szajsem. .Na tego Drona co ma latac od stycznia nad Elblągiem wsadzcie tego Jasia Fasolę. Niech obserwuje skąd leci brzydki dymek. zamiast bzdety opowiadac.