UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda ze tepi kierowcy z elblaga i okolic nie potrafia sie poruszac po rondach!!! kolo szpitala bedzie tyle dzwonow ze hej!!


Anuluj