UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda ze tepi kierowcy z elblaga i okolic nie potrafia sie poruszac po rondach!!! kolo szpitala bedzie tyle dzwonow ze hej!!
szkoda ze tepi kierowcy z elblaga i okolic nie potrafia sie poruszac po rondach!!! kolo szpitala bedzie tyle dzwonow ze hej!!