91
07.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do szacunek! Puknij się w głowę!
(2018.12.07)

info

2  
  3
@Domq. - Nie pisze się te rondo, tylko to rondo, rodzaj żeński obywatelu Polaku.
stroskany (2018.12.07)
Elbląg, miasto mlekiem i miodem płynące i to wszystko zasluga jaśnie panujących, Olsztyn to przy Elblągu pikuś, co za farsa w tych tytułach az przykre ze ktoś wierzy w te bzdury
(2018.12.07)

info

3  
  4
@stroskany - Jeśli "to" wtedy rodzaj nijaki obywatelu polaczku stroskańcu
@wojaas - Mieszkam przy tym rondzie, więc korzystam z tej drogi niemal codziennie :)
Domq. (2018.12.07)
Be uszczypliwości. Chyba chodziłeś do szkoły, a może tylko uczęszczałeś. Nie obrażaj się. Na naukę nigdy nie jest za późno. Zapamiętaj proszę, TO RONDO i basta.
stroskany (2018.12.07)
@stroskany - Akurat ten komentarz nie ja pisałem, więc wypraszam sobie owe aluzje względem mej osoby i dla uściślenia dodam, iż mam wykształcenie wyższe i dodając jeszcze komentarz na temat zaimków rzeczowych powiem tyle ''errare humanum est'' :)
Domq. (2018.12.07)
Glupi jestes i tyle buhaha
Kierowca 75 (2018.12.07)
Rondo jak rondo ujdzie w tłoku. Natomiast remont Kościuszki mówiąc krótko do du. .y.
Aleee.. (2018.12.07)

info

3  
  4
@Domqw. Jeżeli tak, to przepraszam. Znam język łaciński i wiem że mylić się jest rzeczą ludzką. Ale nota bene nie zawsze cenzus wyższej uczelni daje gwarancję znajomości poprawnej polszczyzny. Pozdrawiam zatem.
stroskany (2018.12.07)

info

2  
  0