UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może skrzyżowanie Beniowskiego-Królewiecka-Szymanowskiego, tam też są bardzo często problemy z wyjazdem.
A może skrzyżowanie Beniowskiego-Królewiecka-Szymanowskiego, tam też są bardzo często problemy z wyjazdem.