UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z przymrużeniem oka: Najwieksze i pierwsze rondo w Elblągu? Od zawsze to miejsce znam. Blok Piechoty 11 jest na środku tam :-)

SyroB

Anuluj