UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z przymrużeniem oka: Najwieksze i pierwsze rondo w Elblągu? Od zawsze to miejsce znam. Blok Piechoty 11 jest na środku tam :-)
SyroB
Z przymrużeniem oka: Najwieksze i pierwsze rondo w Elblągu? Od zawsze to miejsce znam. Blok Piechoty 11 jest na środku tam :-)
SyroB