UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drodzy komentujący! Proszę się nie martwić o czasy dojazdu na pewno będą zachowane, jeżeli będą problemy z poruszaniem się pojazdów uprzywilejowanych w godzinach szczytu, będzie zapewne zmiana organizacji ruchu. Budowa nowej siedziby na ulicy Bema nie jest możliwa ze względu na zbyt małą działkę, już w tej chwili jest problem z miejscami garażowymi dla samochodów i sprzętu. W najbliższym czasie KM pozyska nowy sprzęt, który trzeba gdzieś przetrzymywać. Drodzy mieszkańcy powinniście się cieszyć, że powstanie budynek nowoczesny, który będzie dumą dla miasta na który strażacy czekają od lat. Mentalność ludzi w naszym mieście jest taka, że co nie wybudują to jest krytyka i hejt. Powinniście być dumni z tego, że ostatnie lata ciężkiej pracy, wytrwałości, zaangażowania kierownictwa KM PSP oraz osób, które wspierały pomagały przy tej inwestycji w Elblągu zaowocują tak nowoczesnym i dostosowanym budynkiem dla strażaków. Powinniśmy dopingować aby inwestycja jak najszybciej wybudowana i została oddana do użytku. Mam głęboką nadzieję, że tak się stanie oraz czekam na kolejną dobra wiadomość dla naszych kolegów z Policji, którzy również czekają na swój upragniony obiekt, by w godnych warunkach pełnić służbę. Ze strażackim pozdrowieniem ps. trochę więcej optymizmu!

strażak