UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluje pomyslu lokalizacji. Chyba dodacie skrzydel do wozow zeby przejechac przez Bema. Tam nawet nie ma jak poszerzyc tej drogi, chyba ze likwidacja jednej strony chodnika ale i w tym przypadku nie starczy miejsca zeby zrobic 3 pasow. Elblag caly sie spali zanim straz dojedzie. Kurna serio nie wiem kto tam mysli ?! Przeciez to jest chore, kazdy zdrowo rozsadkowy czlowiek wie ze przez Bema nie ma szans przejechac szybko, nawet jak sygnaly wlaczycie to gdzie te samochody maja uciekac ? Rozumiem ze obecny budynek jest w kiepskim stanie, ale to trzeba szukac gdzies indziej miejsca.