UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czym wy chłopczyki straszycie? Tą grupką zasmarkanych małolatów? Śmiech na sali. Widziałem kilka fotek z meczów to nie dość że frekwencja rozśmiesza, a brak barw ukochanej drużyny stanowi o typowo wiejskim zachowaniu. Zastanówcie się niedojdy