UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czym wy chłopczyki straszycie? Tą grupką zasmarkanych małolatów? Śmiech na sali. Widziałem kilka fotek z meczów to nie dość że frekwencja rozśmiesza, a brak barw ukochanej drużyny stanowi o typowo wiejskim zachowaniu. Zastanówcie się niedojdy


Anuluj