UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czym wy chłopczyki straszycie? Tą grupką zasmarkanych małolatów? Śmiech na sali. Widziałem kilka fotek z meczów to nie dość że frekwencja rozśmiesza, a brak barw ukochanej drużyny stanowi o typowo wiejskim zachowaniu. Zastanówcie się niedojdy