UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widzew sie boi grac z olimpia haha oni chca awans mecz sie odbedzie i dostaniecie becki na boisku i po za nim!!! OE ZKS
widzew sie boi grac z olimpia haha oni chca awans mecz sie odbedzie i dostaniecie becki na boisku i po za nim!!! OE ZKS