UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzis moze i sa na fali w 3lidze- ale tylko chwile Wrog mojego wroga jest moim.przyjacielem.Poczekam jak was dojedzie kibicowsko Legia i Lech .a i w 3 lidze skonczy sie fart i sedziowskie pomyli na kozysc Tu Drweca wam juz nie pomoze.

Orzis

Anuluj