UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślę że gdyby Widzew tu przyjechał zmiół by was z powierzchni a przed tym srali byście w majty ze strachu już kiedyś motor z Lublina spewial i został przepędzony ze swojego stadionu i tak pewnie byłoby teraz a wy Olimpio nawet nie macie ekipy i niczym ciekawym się nie wyrozniacie poza tym że jesteście przyd.. Legii

Kibic82