UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzew na mecz do Elbląga wyjechali w piątek, a oficjalne pismo z PZPNu dotarło do klubu w sobotę rano, czyli na kilka godzin przed meczem. O jakiej minimalizacji kosztów piszesz? Co do samego meczu to uważam, że powinien być walkower. Olimpia mogła wczesniej wnioskować o przełożenie spotkania na inny termin. Teraz niech podziękują Wojewodzie, bo to on wpłynął na decyzję zarządu Olimpii.

Nox1910