Wybrany wątek opinii

Widzew się nas boi!!!!! Jak będzie mecz pokażmy im na co nas stać!!!! Do boju Olimpia
KibolOE (2018.11.22)
Ahahahahaaha zabawny jesteś
Kibic82 (2018.11.22)
Powrót do komentarzy