28
15.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pieniadze sa, brakuje tylko. .. nadwyżki kasy by się nahapać i prezenty przz urzędasów sobie wziąść. Ot i cały problem.
kołowrotek (2018.11.16)

info

1  
  1
Jak kasą miejską rządził pan Pater, dziś na emeryturze, na wszystko było. Ile Wróbel dał kolesiom by gom poparli ?
(2018.11.16)

info

2  
  1
Wielka szkoda że tego nie nagłaśniano przed wyborami. Bo przecież wystarczało na wszystko. Ba nawet obecny prezydent deklarował jakieś dodatkowe zobowiązania i kolejne obietnice. Teraz po wyborach zaczyna się na co nie stać Elbląga.
(2018.11.16)

info

5  
  0
PO z PSL zawsze przed wyborami dużo obiecywali a po wyborach jak zawsze, kompletne nic !!! No cóż wybierajcie dalej jak wybieracie a zmiany w tym mieście nigdy nie będzie.
(2018.11.16)

info

4  
  2
Skończyły się czasy, gdzie firmy robiły prawie za darmo, po kosztach !!!!!
(2018.11.16)

info

4  
  1
masz rację dla paru kolesi od Wcisły wywalili 3 miliony na hangar, a tu dla tylu mieszkańców kasy zabrakło, a co tam
(2018.11.16)
kotlinski zakonczyl swoja kariere po przerznietych z kretesem wyborach co bylo oczywiste od samego jego poczatku w polityce
(2018.11.16)
Były wybory głosowali się to teraz zamknijcie się cepy. Madrale przed klawiatura.
(2018.11.17)

info

1  
  0