A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pieniadze sa, brakuje tylko. .. nadwyżki kasy by się nahapać i prezenty przz urzędasów sobie wziąść. Ot i cały problem.
Jak kasą miejską rządził pan Pater, dziś na emeryturze, na wszystko było. Ile Wróbel dał kolesiom by gom poparli ?
Wielka szkoda że tego nie nagłaśniano przed wyborami. Bo przecież wystarczało na wszystko. Ba nawet obecny prezydent deklarował jakieś dodatkowe zobowiązania i kolejne obietnice. Teraz po wyborach zaczyna się na co nie stać Elbląga.
PO z PSL zawsze przed wyborami dużo obiecywali a po wyborach jak zawsze, kompletne nic !!! No cóż wybierajcie dalej jak wybieracie a zmiany w tym mieście nigdy nie będzie.
Skończyły się czasy, gdzie firmy robiły prawie za darmo, po kosztach !!!!!
masz rację dla paru kolesi od Wcisły wywalili 3 miliony na hangar, a tu dla tylu mieszkańców kasy zabrakło, a co tam
kotlinski zakonczyl swoja kariere po przerznietych z kretesem wyborach co bylo oczywiste od samego jego poczatku w polityce
Były wybory głosowali się to teraz zamknijcie się cepy. Madrale przed klawiatura.