UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
masz rację dla paru kolesi od Wcisły wywalili 3 miliony na hangar, a tu dla tylu mieszkańców kasy zabrakło, a co tam
masz rację dla paru kolesi od Wcisły wywalili 3 miliony na hangar, a tu dla tylu mieszkańców kasy zabrakło, a co tam