A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A hangary na jachty wyremontowano i pieniądze były, no bo jak jachty muszą stać w odpowiednich warunkach. .- dlaczego nie w pierwszej kolejność zabudowania tramwajów - przecież tam ludzie pracują na co dzień, a my korzystamy z tramwai na co dzień. Brak słów.
Granda,nieudolność to samo co 30 lat temu,rozój wsteczny
Widocznie coś jest nie tak z urzędnikami którzy źle szacuje owe inwestycje. Pewnie biorą za to gruba kasę żeby przetarg uniewaznic i tak w koło Macieja. Takie rzeczy tylko w Elblągu.
Kasy brakuje bo muszą iść na BO i imprezy w parkach, imprezy PO.
Ale na podwyżki kasa była co??? Złodzieje
W Hiszpanii i Szkocji przegłosowane wprowadzenie gender lgtb i sexedukatorzy od przedszkola!!!!!
Było PiS wybrać, to może pieniążki by się znalazły a jak wybieracie nieudaczników, to niestety nie możecie mieć do nikogo pretensji.
Po jakiego diabła ten punkt przesiadkowy? Czyja to fanaberia? Ktoś to ma rozum i samochód nie przesiądzie się na tramwaj, by zamiast 5 minut, wlec się do celu 35minut. Ponadto, nawet na mieście ciężko o dogodną przesiadkę, bo w większości trzeba nogami nadrabiać minimum 1 przystanek i czekać kolejne 15 minut.
Przed wyborami na wszystko było. I na zajezdnię, i na węzeł i na nowy tabor. A po wyborach - wiadomo. .. z ćwierkania wesołego wróbelka zrobiło się krakanie dobrej starej wrony. Większym problemem od zajezdni i węzła są warunki pracy motorniczych. PODWYŻKA O 25 GROSZY D. .. Y NIE URYWA. Dajcie ludziom godziwe podwyżki. 6 i pół milionika chyba na to starczy? I zróbcie wreszcie kibel dla motorniczych na Marymonckiej, bo sikanie z dzikami w krzakach to nie na XXI wiek.
O rety, nie ma jeszcze Kolinskiego tutaj z tymi dyrdymalami jego? :D