UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielka szkoda że tego nie nagłaśniano przed wyborami. Bo przecież wystarczało na wszystko. Ba nawet obecny prezydent deklarował jakieś dodatkowe zobowiązania i kolejne obietnice. Teraz po wyborach zaczyna się na co nie stać Elbląga.