UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielka szkoda że tego nie nagłaśniano przed wyborami. Bo przecież wystarczało na wszystko. Ba nawet obecny prezydent deklarował jakieś dodatkowe zobowiązania i kolejne obietnice. Teraz po wyborach zaczyna się na co nie stać Elbląga.


Anuluj