UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak kasą miejską rządził pan Pater, dziś na emeryturze, na wszystko było. Ile Wróbel dał kolesiom by gom poparli ?
Jak kasą miejską rządził pan Pater, dziś na emeryturze, na wszystko było. Ile Wróbel dał kolesiom by gom poparli ?