UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PO z PSL zawsze przed wyborami dużo obiecywali a po wyborach jak zawsze, kompletne nic !!! No cóż wybierajcie dalej jak wybieracie a zmiany w tym mieście nigdy nie będzie.


Anuluj