UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PO z PSL zawsze przed wyborami dużo obiecywali a po wyborach jak zawsze, kompletne nic !!! No cóż wybierajcie dalej jak wybieracie a zmiany w tym mieście nigdy nie będzie.
PO z PSL zawsze przed wyborami dużo obiecywali a po wyborach jak zawsze, kompletne nic !!! No cóż wybierajcie dalej jak wybieracie a zmiany w tym mieście nigdy nie będzie.