UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po jakiego diabła ten punkt przesiadkowy? Czyja to fanaberia? Ktoś to ma rozum i samochód nie przesiądzie się na tramwaj, by zamiast 5 minut, wlec się do celu 35minut. Ponadto, nawet na mieście ciężko o dogodną przesiadkę, bo w większości trzeba nogami nadrabiać minimum 1 przystanek i czekać kolejne 15 minut.
oxx