UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po jakiego diabła ten punkt przesiadkowy? Czyja to fanaberia? Ktoś to ma rozum i samochód nie przesiądzie się na tramwaj, by zamiast 5 minut, wlec się do celu 35minut. Ponadto, nawet na mieście ciężko o dogodną przesiadkę, bo w większości trzeba nogami nadrabiać minimum 1 przystanek i czekać kolejne 15 minut.

oxx