UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przed wyborami na wszystko było. I na zajezdnię, i na węzeł i na nowy tabor. A po wyborach - wiadomo. .. z ćwierkania wesołego wróbelka zrobiło się krakanie dobrej starej wrony. Większym problemem od zajezdni i węzła są warunki pracy motorniczych. PODWYŻKA O 25 GROSZY D. .. Y NIE URYWA. Dajcie ludziom godziwe podwyżki. 6 i pół milionika chyba na to starczy? I zróbcie wreszcie kibel dla motorniczych na Marymonckiej, bo sikanie z dzikami w krzakach to nie na XXI wiek.
frodo