UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widocznie coś jest nie tak z urzędnikami którzy źle szacuje owe inwestycje. Pewnie biorą za to gruba kasę żeby przetarg uniewaznic i tak w koło Macieja. Takie rzeczy tylko w Elblągu.

Kaszub

Anuluj