UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widocznie coś jest nie tak z urzędnikami którzy źle szacuje owe inwestycje. Pewnie biorą za to gruba kasę żeby przetarg uniewaznic i tak w koło Macieja. Takie rzeczy tylko w Elblągu.
Kaszub
Widocznie coś jest nie tak z urzędnikami którzy źle szacuje owe inwestycje. Pewnie biorą za to gruba kasę żeby przetarg uniewaznic i tak w koło Macieja. Takie rzeczy tylko w Elblągu.
Kaszub