UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Było PiS wybrać, to może pieniążki by się znalazły a jak wybieracie nieudaczników, to niestety nie możecie mieć do nikogo pretensji.
Było PiS wybrać, to może pieniążki by się znalazły a jak wybieracie nieudaczników, to niestety nie możecie mieć do nikogo pretensji.