Wybrany wątek opinii
@Gośću - katlicka ma dwóch kierowców z tego co kojarzę, busik i autokar, to był kierowca autokaru?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
A co to , jak katolik to juz nie wolno mu nic wypic ... a wez sie..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0