Wybrany wątek opinii

@Gośću - katlicka ma dwóch kierowców z tego co kojarzę, busik i autokar, to był kierowca autokaru?
ks (2018.11.13)
A co to , jak katolik to juz nie wolno mu nic wypic ... a wez sie..
Simka t-6 (2018.11.14)
Powrót do komentarzy