UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@QbeeQ - Czym więcej tym lepiej, problem polega na tym, że są nieskuteczni a nie mam tylko na myśli drogówki, bo oni to jest normalka !!! To jest jedyny problem kolego!

barabara

Anuluj