UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@QbeeQ - Czym więcej tym lepiej, problem polega na tym, że są nieskuteczni a nie mam tylko na myśli drogówki, bo oni to jest normalka !!! To jest jedyny problem kolego!
barabara
@QbeeQ - Czym więcej tym lepiej, problem polega na tym, że są nieskuteczni a nie mam tylko na myśli drogówki, bo oni to jest normalka !!! To jest jedyny problem kolego!
barabara