UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Można ciągnąć ten temat dalej. Wieża katedry w Elblągu jest najwyższą w Polsce polnocno-wschodniej i dziewiąta wieżą kościelną pod względem wysokości w kraju. Pokazuje jaką wysokość muszą przebyć cumujace na rzece u podnóża katddry statki białej floty aby kanałem Elblaskim doplynac do jeziora Drweckiego w Ostródzie.

BEZ ŚCIEM proszę