Wybrany wątek opinii
Stan takiej rzeczy to wina rządów PiS - doprowadziły do takiej nieudolności, że policja nie jest w stanie zabezpieczyć meczu na 3.poziomie rozgrywkowym. Obalić pis
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
Gościu dołączyli cię od rozumu
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Przecież to jest decyzja Prezydenta wróblewskiego baranie
Do moderacji
Odpowiedz
7
6