Wybrany wątek opinii

Stan takiej rzeczy to wina rządów PiS - doprowadziły do takiej nieudolności, że policja nie jest w stanie zabezpieczyć meczu na 3.poziomie rozgrywkowym. Obalić pis
(2018.11.09)
Gościu dołączyli cię od rozumu
Konfitura (2018.11.09)
Przecież to jest decyzja Prezydenta wróblewskiego baranie
EKSEKSEKS (2018.11.09)
Powrót do komentarzy