Wybrany wątek opinii
W meczu CONCORDII z Widzewem przy Agrykola padł remis 2-2,zobaczymy jak pójdzie Olimpii 2004
Do moderacji
Odpowiedz
8
14
@mnm - 2 lata temu. Widzew to teraz inna drużyna.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2