Wybrany wątek opinii

Jak będzie przekop to i stocznia powstanie na mierzei i w Elblągu!!!!! Praca będzie
(2018.11.07)
Nie tak buduje się dobrobyt kraju i miasta. Hasełka, pozorowanie inwestycji na okazje wyborów, obrazki rodzajowe z łopatą i bez łopaty, na plaży w kożuchu. .. .to wszystko w celu utrzymania się przy korycie. Jak wygląda życie w Elblągu to każdy widzi. .. .
(2018.11.07)
Powrót do komentarzy