UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję Państwu za ten kabaret, proszę kontynuować. Bardzo proszę. Aż dziw, ilu mamy satyryków w mieście.
Dziękuję Państwu za ten kabaret, proszę kontynuować. Bardzo proszę. Aż dziw, ilu mamy satyryków w mieście.