UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Boże, i ta Dwojakowska, żenada!!! W szkole lepiej by się angażowała, a nie w polityce. Przykład dla uczniów niekoniecznie fajny
Boże, i ta Dwojakowska, żenada!!! W szkole lepiej by się angażowała, a nie w polityce. Przykład dla uczniów niekoniecznie fajny