UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
elblascy kierowcy nie znaja znakow drogowych i przepisow ruchu drogowego!!! wystarczy popatrzec co sie dzieje na tym skrzyzowaniu!!! armagedon!!! ci co maja pierwszenstwo przejazdu puszczaja tych ktorzy powinni stac!!! Policja powinna stac i zabierac prawa jazdy gamoniom!!! to cud ze tylko jeden wypadek byl!!!