UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elblascy kierowcy nie znaja znakow drogowych i przepisow ruchu drogowego!!! wystarczy popatrzec co sie dzieje na tym skrzyzowaniu!!! armagedon!!! ci co maja pierwszenstwo przejazdu puszczaja tych ktorzy powinni stac!!! Policja powinna stac i zabierac prawa jazdy gamoniom!!! to cud ze tylko jeden wypadek byl!!!