UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

elblascy kierowcy nie znaja znakow drogowych i przepisow ruchu drogowego!!! wystarczy popatrzec co sie dzieje na tym skrzyzowaniu!!! armagedon!!! ci co maja pierwszenstwo przejazdu puszczaja tych ktorzy powinni stac!!! Policja powinna stac i zabierac prawa jazdy gamoniom!!! to cud ze tylko jeden wypadek byl!!!


Anuluj