A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
co do jakości to wypowiem się po pierwszej prawdziwej zimie teraz już czuć gdzie walec zrobił sobie postój
Nie było Mateuszka Kłamczuszka do przecięcia wstążki.
Haha, no to Gdańsk zyska sobie tanią siłę roboczą z Elbląga ;)
Mam pytanie do mających wiedzę.
Czy otwarta droga została poświęcona?
Bo jak nie to czarno to widzę:(
Ale będą jajca jak na tej drodze ktoś będzie miał wypadek jaki pierwszy. Taki trochę zaszczyt i rozdziewiczenie S7.
@Dax - hahaha. Nie martw się. Ta czarna stonka wszędzie się wpieprzy:) Wiemy to z życia, wiemy też z "Kleru" (chociaż to był tylko obraz filmowy, prawda, chociaż fabularyzowany. .. ).
@Dax - Była :)
@Dax - W ciemno obstawiać można, że szaman obrzędy magiczne odstawiał :)
i jak milicja ma łapać piratów jak oni głównie w zabudowanym i na czterdziestce stoją ?
"Co ciekawe, dzisiaj godzinach szczytu, mimo otwarcia drogi S7, okazało się, że nadal wąskim gardłem może być wyjazd i zjazd z Elbląga w Kazimierzowie. W tym miejscu, przy rondzie, nadal tworzyły się korki." jprdl, czy Ci pseudo projektanci zawsze muszą coś odpier. Przyjdzie lato i znowu wszystko będzie stać! Masakra, co za krotkowzrocznosc ta droga jest spóźniona o 40 lat!