95
31.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co do jakości to wypowiem się po pierwszej prawdziwej zimie teraz już czuć gdzie walec zrobił sobie postój
(2018.10.31)

info

7  
  3
Nie było Mateuszka Kłamczuszka do przecięcia wstążki.
(2018.10.31)
Haha, no to Gdańsk zyska sobie tanią siłę roboczą z Elbląga ;)
Tomecki (2018.10.31)

info

17  
  4
Mam pytanie do mających wiedzę. Czy otwarta droga została poświęcona? Bo jak nie to czarno to widzę:(
Dax (2018.10.31)
Ale będą jajca jak na tej drodze ktoś będzie miał wypadek jaki pierwszy. Taki trochę zaszczyt i rozdziewiczenie S7.
Karaś (2018.10.31)
@Dax - hahaha. Nie martw się. Ta czarna stonka wszędzie się wpieprzy:) Wiemy to z życia, wiemy też z "Kleru" (chociaż to był tylko obraz filmowy, prawda, chociaż fabularyzowany. .. ).
łoj (2018.10.31)
@Dax - Była :)
(2018.10.31)
@Dax - W ciemno obstawiać można, że szaman obrzędy magiczne odstawiał :)
(2018.10.31)
i jak milicja ma łapać piratów jak oni głównie w zabudowanym i na czterdziestce stoją ?
(2018.10.31)

info

5  
  1
"Co ciekawe, dzisiaj godzinach szczytu, mimo otwarcia drogi S7, okazało się, że nadal wąskim gardłem może być wyjazd i zjazd z Elbląga w Kazimierzowie. W tym miejscu, przy rondzie, nadal tworzyły się korki." jprdl, czy Ci pseudo projektanci zawsze muszą coś odpier. Przyjdzie lato i znowu wszystko będzie stać! Masakra, co za krotkowzrocznosc ta droga jest spóźniona o 40 lat!
Glosrozsadku1 (2018.10.31)