UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Co ciekawe, dzisiaj godzinach szczytu, mimo otwarcia drogi S7, okazało się, że nadal wąskim gardłem może być wyjazd i zjazd z Elbląga w Kazimierzowie. W tym miejscu, przy rondzie, nadal tworzyły się korki." jprdl, czy Ci pseudo projektanci zawsze muszą coś odpier. Przyjdzie lato i znowu wszystko będzie stać! Masakra, co za krotkowzrocznosc ta droga jest spóźniona o 40 lat!

Glosrozsadku1