UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Co ciekawe, dzisiaj godzinach szczytu, mimo otwarcia drogi S7, okazało się, że nadal wąskim gardłem może być wyjazd i zjazd z Elbląga w Kazimierzowie. W tym miejscu, przy rondzie, nadal tworzyły się korki." jprdl, czy Ci pseudo projektanci zawsze muszą coś odpier. Przyjdzie lato i znowu wszystko będzie stać! Masakra, co za krotkowzrocznosc ta droga jest spóźniona o 40 lat!

Glosrozsadku1

Anuluj