56
13.07.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jest to mega obrzydliwe ze jak się wchodzi na ten portel widać ciagle mordę nieroba który ma już swoje lata i się pracą nie splamił, a ciagle wypisuje bzdury... widać za kim SONT elblonski staje No bo przecież srolinski broni ich to jak ze inaczej
Sto lin sko (2018.07.15)

info

5  
  2
Lepsza gęba Kolińskiego niż oenerowców, którzy robią wiochę u nas i za granicą. Np. mój sąsiad w koszulce z kotwicą i napisami "Pamiętamy" czy "Śmierć wrogom ojczyzny", uczestnik tzw. marszów, wielki patriota- troglodyta łapany na ustawkach kibolskich. Wiecznie na bani, z pretensjami do sądów. Dzieci szkoda.
(2018.07.15)

info

6  
  3
Przychodzi taki typ do sądu, w koszulce z hasłem hiszpańskich komuchów, po odczytaniu wyroku podnosi w górę lewą pięść i on śmie twierdzić ze walczy z totalitaryzmem...
prawy sierpowy (2018.07.15)

info

4  
  1
Nie przepadam za jednym i drugim zawsze nadmirne lewactwo i nacjonalizm rodzi zło,kupcie sobie działki na bielanach i pomidory sadzcie jak nie macie co robić......
(2018.07.15)

info

2  
  0
jeden i drugi niech się weźmie do roboty a nie biegać po sądach, faceci bez jaj
(2018.07.16)

info

1  
  0
ale szopka !
CT (2018.07.17)

info

0  
  0