A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jest to mega obrzydliwe ze jak się wchodzi na ten portel widać ciagle mordę nieroba który ma już swoje lata i się pracą nie splamił, a ciagle wypisuje bzdury... widać za kim SONT elblonski staje No bo przecież srolinski broni ich to jak ze inaczej
Lepsza gęba Kolińskiego niż oenerowców, którzy robią wiochę u nas i za granicą. Np. mój sąsiad w koszulce z kotwicą i napisami "Pamiętamy" czy "Śmierć wrogom ojczyzny", uczestnik tzw. marszów, wielki patriota- troglodyta łapany na ustawkach kibolskich. Wiecznie na bani, z pretensjami do sądów. Dzieci szkoda.
Przychodzi taki typ do sądu, w koszulce z hasłem hiszpańskich komuchów, po odczytaniu wyroku podnosi w górę lewą pięść i on śmie twierdzić ze walczy z totalitaryzmem...
Nie przepadam za jednym i drugim zawsze nadmirne lewactwo i nacjonalizm rodzi zło,kupcie sobie działki na bielanach i pomidory sadzcie jak nie macie co robić......
jeden i drugi niech się weźmie do roboty a nie biegać po sądach, faceci bez jaj
ale szopka !