A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najbardziej widoczny jest twoj czerwony ryj.
ONR, poza inwektywami może jakieś argumenty?
@bezpartyjnyobywatel - Czyżby? A ja uważam, że właśnie dzięki nim Polska jeszcze istnieje. Hitler zaatakował Polskę dlatego, że był w niej ONR? Gdzie oni was szkolili, w ZSRR?
jesteś zwykłą marionetką w rękach cwaniaków szerzących 19 wieczne poglądy, pewnie biegasz po wsi i bawisz się w wojsko płosząc kury ( WOT) i masz nieustające przekonanie że jesteś wielkim patriotą.
Kolinski spadaj do Holandii i odczep siÄ™ od Polski
A jak nie wypłacą, to wypowiemy im wojnę!!!! I szybko się poddamy. W końcu będziemy mieć rządy których nie będziemy się wstydzić.
Sam spadaj najlepiej z Krzychem Bosakiem. Skąd się takie nawiedzone cepy biorą. W każdym normalnym kraju nacjonalistyczne zapędy powiązane z nienawiścią wobec innych są tępione. Swoją drogą jeśli się zastosuje waszą logikę, należałoby wywalić na zbity pysk wszystkich naszych rodaków poza granicami kraju. Jakoś inni mają nas przyjmować, my nikogo. Co za wieśniackie rozumowanie.
Szanowyny Panie Koliński - Han pasado! tylko tak dla przypomnienia
no może [poza ukrainą co nie
han pasado !!!!!