UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest to mega obrzydliwe ze jak się wchodzi na ten portel widać ciagle mordę nieroba który ma już swoje lata i się pracą nie splamił, a ciagle wypisuje bzdury... widać za kim SONT elblonski staje No bo przecież srolinski broni ich to jak ze inaczej

Sto lin sko