UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest to mega obrzydliwe ze jak się wchodzi na ten portel widać ciagle mordę nieroba który ma już swoje lata i się pracą nie splamił, a ciagle wypisuje bzdury... widać za kim SONT elblonski staje No bo przecież srolinski broni ich to jak ze inaczej
Sto lin sko