UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepsza gęba Kolińskiego niż oenerowców, którzy robią wiochę u nas i za granicą. Np. mój sąsiad w koszulce z kotwicą i napisami "Pamiętamy" czy "Śmierć wrogom ojczyzny", uczestnik tzw. marszów, wielki patriota- troglodyta łapany na ustawkach kibolskich. Wiecznie na bani, z pretensjami do sądów. Dzieci szkoda.


Anuluj