UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Lepsza gęba Kolińskiego niż oenerowców, którzy robią wiochę u nas i za granicą. Np. mój sąsiad w koszulce z kotwicą i napisami "Pamiętamy" czy "Śmierć wrogom ojczyzny", uczestnik tzw. marszów, wielki patriota- troglodyta łapany na ustawkach kibolskich. Wiecznie na bani, z pretensjami do sądów. Dzieci szkoda.