Wybrany wątek opinii

Ale cojones, dobrozmienne sądy w działaniu - no nic, będziem wykazywać faszystowski charakter nacjololi z ONRu ponownie przed kolejnym sądem, tym razem już w kampanii wyborczej. Ale to już po wakacjach - No Pasarán!:)
RobertKoliński (2018.07.13)
Kolinski spadaj do Holandii i odczep się od Polski
Oplopokjgf (2018.07.14)
Powrót do komentarzy