Wybrany wątek opinii
Ale cojones, dobrozmienne sądy w działaniu - no nic, będziem wykazywać faszystowski charakter nacjololi z ONRu ponownie przed kolejnym sądem, tym razem już w kampanii wyborczej. Ale to już po wakacjach - No Pasarán!:)
Do moderacji
Odpowiedz
21
29
Kolinski spadaj do Holandii i odczep się od Polski
Do moderacji
Odpowiedz
5
6