56
13.07.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - nigdy towarzysz kotlinski nie pochwaliles sie gdzie i jako kto pracujesz, oswiec nas albo podaj link do takiego wpisu.
Nie podawaj, niech sobie poszuka, głupek.
Jak dla mnie ktoś kto ma fajne pomysły może być z zuo lub mpo
i znow kotlinski wypisuje dziesiatki komentarzy pod roznymi nickami, zalosny typ
(2018.07.13)

info

13  
  9
Nie spodziewałem się, że będzie aż tyle przychylnych komentarzy i łapek dla ONR. Jednak jest mnóstwo ludzi, którzy nie mają mózgów wypranych lewacką, antypolską propagandą i jest jeszcze nadzieja dla Polski.
(2018.07.13)
to nie sa wpisy za ONR tylko przeciwko lewactwu z martwica mozgu
To ja już chyba wolę PRL od lewactwa-nic nieróbstwa.
(2018.07.13)

info

13  
  4
Mów za siebie - ciulu
Gmyzek43 (2018.07.14)
w latach 20 ubiegłego wieku takie skrajne organizacje wpływały na Polską politykę i skończyło się tragicznie, osamotniona postrzegana jako kraj zacofany Polska została napadnięta przez faszystów. skrajna prawica to powrót do 20 wieku gdzie niewykształcony, zacofany naród wierzył we wszystko bez opamiętania. chcesz wyjść z UE to wychodź ja zostaję bo jestem zadowolony i widzę dla siebie szansę na lepsze życie.
bezpartyjnyobywatel (2018.07.14)
Brunatni chlopcy dostali rozkaz, wiec piep.. ą te swoje kocopoły.