UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak nie wypłacą, to wypowiemy im wojnę!!!! I szybko się poddamy. W końcu będziemy mieć rządy których nie będziemy się wstydzić.

entuzjasta

Anuluj