UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak nie wypłacą, to wypowiemy im wojnę!!!! I szybko się poddamy. W końcu będziemy mieć rządy których nie będziemy się wstydzić.
entuzjasta
A jak nie wypłacą, to wypowiemy im wojnę!!!! I szybko się poddamy. W końcu będziemy mieć rządy których nie będziemy się wstydzić.
entuzjasta