31
29.06.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To nie jest S7!!!
ASF (2018.06.29)

info

1  
  0
Też powinieneś oddać już prawko. Pobocze oddzielone ciągłą o czymś znaczy, nienma obowiązku zjeżdżania idiotom.
(2018.06.29)
to nie zjeżdżaj. Obyś trafił na nieoznakowany w pogoni za mandatem. Może jednego palanta na drodze będzie mniej.
(2018.06.29)

info

4  
  2
@PodPiska - a co ma piernik do wiatraka. .. .a swoja droga to platformie się wszystko należy tak mysla
(2018.06.29)
Sp. .. ..
(2018.06.29)
Tylko kobiety tak jeżdżą, jestem kierowcą zawodowym, codziennie jeżdżę z Elbląga da warszawy i to co robią faceci na odcinku mlawa-plońsk to się w d... nie miesci
(2018.06.29)
Powinni ją zbadać czy nie jest chora psychicznie
mieszkanka (2018.06.29)

info

2  
  0
ale tępa bladź. kim byla ta tepa bladz? podajcie nazwisko. chlapnac z liscia w pysk to za malo !
turban (2018.06.29)

info

2  
  1
mam beke niesamowitą z takim istot jak ta pani, ile ona zaoszczedzi wyprzedzając w korku kilka samochodów minute, dwie, a ryzykuje życie niewinnych ludzi, po czym przyjedzie do domu i te zyskane 2 minuty zycia zmarnuje 2 godziny ogladając jakieś gówno w telewizji, to jest dramat, szkoda szczempic ryja
(2018.06.30)

info

4  
  0
Ja się pytam kto ją tak nauczył jeździć?
struś (2018.06.30)

info

1  
  0