UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to nie zjeżdżaj. Obyś trafił na nieoznakowany w pogoni za mandatem. Może jednego palanta na drodze będzie mniej.
to nie zjeżdżaj. Obyś trafił na nieoznakowany w pogoni za mandatem. Może jednego palanta na drodze będzie mniej.