UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mam beke niesamowitą z takim istot jak ta pani, ile ona zaoszczedzi wyprzedzając w korku kilka samochodów minute, dwie, a ryzykuje życie niewinnych ludzi, po czym przyjedzie do domu i te zyskane 2 minuty zycia zmarnuje 2 godziny ogladając jakieś gówno w telewizji, to jest dramat, szkoda szczempic ryja