UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko kobiety tak jeżdżą, jestem kierowcą zawodowym, codziennie jeżdżę z Elbląga da warszawy i to co robią faceci na odcinku mlawa-plońsk to się w d... nie miesci


Anuluj