UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko kobiety tak jeżdżą, jestem kierowcą zawodowym, codziennie jeżdżę z Elbląga da warszawy i to co robią faceci na odcinku mlawa-plońsk to się w d... nie miesci
Tylko kobiety tak jeżdżą, jestem kierowcą zawodowym, codziennie jeżdżę z Elbląga da warszawy i to co robią faceci na odcinku mlawa-plońsk to się w d... nie miesci